PORTFOLIO

Prohlédněte si portfolio našich happeningů, přednášek a workshopů. Pečujeme o farmáře, akademiky, učitele, zeměldělce, umělce, rodiče, dospívající, individuality i páry. Bavíme a balíme lidi ve veřejném prostoru, jako doprovodný program výstav nebo festivalů. Podpořte nás a staňte se součástí hnutí… chcete vědět víc?

MASÁŽE

Například masáž lýtek. Lýtka nás celé dny nosí na dvou tenkých kostech, ale moc pozornosti jim za to nevěnujeme. Není divu, že jsou občas pěkně frustrovaná, zadrží si pro sebe alespoň nějakou tu vodu a otečou jak konve. Když před sebou takové lýtko vidíme, ať už na louce, na ulici nebo na lehátku,… chcete vědět víc?

ZÁBALY A OBKLADY

Například řebříčkový zábal na játra.Řebříček neboli Achillea millefolium neboli Achilles v boji proti neduhům. Je dobré mít jej vždy na své straně, ideálně na pravé, totiž tam, kde jsou játra. Tedy hlavní orgán látkové výměny. Řebříčkovým zábalem jater získá tělo více sil, které využije ve všech… chcete vědět víc?

RYTMICKÁ VTÍRÁNÍ

Například kočičí tlapky na břiše. Podél spodních žeber, tam, kde to máte ztuhlé. Protože se celý den hrbíte nad počítačem a hlavní dechový orgán se nemůže nadechnout. Teplými a měkkými pohyby dlaní, mědí a rozmarýnem, trpělivě a jemně přesvědčíme bránici, aby roztáhla křídla a nasála s hlubokým… chcete vědět víc?

KOUPELE

Například zázvorová koupel nohou. Zázvor se v koupeli zprvu tváří nevinně. Potom ale pozvolna změní přístup a vžije se do role. Nejdřív vám zapálí lýtka s chodidly a postupně k nim přidá celé tělo. Kdo projde očistcem hlubokého prohřátí, cítí se potom jako v nebi. Akutní i chronické bolístky shoří,… chcete vědět víc?